Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 

Niniejszy Regulamin został przygotowany w celu zapewnienia wszystkim Gościom w pełni komfortowych warunków pobytu. Wszyscy Goście korzystający z apartamentów zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu. Nieprzestrzeganie postanowień Regulaminu upoważnia właścicieli do wypowiedzenia najmu (przed końcem rezerwacji).

REZERWACJA I MELDUNEK

 

Opłaty za wynajem apartamentu obowiązują zgodnie z ofertą cenową przedstawioną przed przyjazdem. Opłaty za wynajem apartamentu obowiązują zgodnie z tabelą przedstawioną na stronie internetowej. Do ceny apartamentu doliczyć należy opłatę klimatyczną. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 (dzień zameldowania) i trwa do godz. 11:00 (dzień wymeldowania). Gość ma możliwość przedłużenia swojego pobytu - taką chęć powinien zgłosić u Gospodarza przed upływem ostatniej doby wynajmu apartamentu. W takim przypadku cennik obowiązuje zgodnie ze standardowymi stawkami, przedstawionymi w tabeli opłat. Przedłużenie rezerwacji następuje jedynie wówczas, gdy apartament nie został wcześniej zarezerwowany przez kolejnych Gości. Siedlisko Krasna sobie możliwość odmówienia świadczenia usług oraz wynajmu apartamentu osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu w sposób rażący nie przestrzegały postanowień Regulaminu. W apartamentach obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania środków odurzających oraz palenia papierosów. Cisza nocna w obowiązuje między godziną 23.00 a 7.00. Goście mają do swojej dyspozycji wspólny w pełni wyposażony aneks kuchenny, na który składają się m.in.: kuchenka gazowa, zlew,suszarka, mikrofalówka oraz czajnik elektryczny. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe - zabronione jest używanie w pokojach grzałek elektrycznych lub żelazek. Goście mają możliwość skorzystania ze specjalnej strefy rekreacyjnej, która znajduje się w ogrodzie (miejsce na ognisko oraz grilla). Goście mają stały, darmowy dostęp do sieci Internet (Wi-Fi),każdy apartament ma swoje osobne hasło dostępu. Goście mają do swojej dyspozycji niestrzeżony parking samochodowy (w sumie: 6 miejsc parkingowych). Goście możliwość pozostawienia w holu bagaży w dniu wymeldowania z apartamentu.
 


Odpowiedzialność Gości i obiektu

 

Goście zobowiązani są do każdorazowego zamykania apartamentów w momencie ich opuszczania. Krasna nie ponosi materialnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach. Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za wyposażenie apartamentów - w tym także wyposażenie aneksu kuchennego oraz łazienki. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu technicznego wyposażenia apartamentu należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki korzystające z części przeznaczonej do zabaw (tj. huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica etc.) a w szczególności w przypadku korzystania ze strumienia.
Rzeczy pozostawione w apartamentach (po wymeldowaniu Gości) są przechowywane w depozycie przez 1 miesiąc.
 

Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja